вівторок, 16 грудня 2014 р.

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ НІЧНИЙ ЗАБІГ


  В цю неділю пройшло тестове тренування по дистанціях лісового масиву Тубдиспансеру. Хто пам’ятає цю карту, то знає, що цей ліс до 80% 1 та 2-гої ступеня прохідності, а точкові об’єкти потрібно проходити за точним азимутом та точним виміром відстані. Тому і дистанції були достатньо складними для старших. Треба ще віддати належне, що це тренування завершувало навантажувальний тиждень і тому швидкість у більшості спортсменів не була високою. Для молодших спортсменів дистанції були сплановані не дуже складними, але невеликий прошарок снігу також зменшував швидкість долання дистанцій. 

   І даже все це не завадило Бездітному Володимиру подолати дистанцію 4,9 км – 20 КП зі швидкістю 5,74 хв/км. Краща дівчина Басюк Анастасія пробігла цю дистанцію зі швидкістю 8,54.
   Молодші спортсмени 10-12 років також непогано справилися із подоланням дистанції цього лісу. Так Гаврилюк Данило пробіг дистанцію 1,2 км – 6 КП зі швидкістю 6,33 хв/км, хоча більшість молодших бігали більше 8,8 хв/км.
   І це зовсім НЕПОГАНО!!!
  В наступну неділю 21.12.2014 року буде перерва, т.я. збірна команді області виїзджає на зимовий ЧУ в м. Кролевець, а наступне тестове тренування відбудеться 28.12.14. Відповідальні за планування дистанцій та тренування Захарова Поліна та Дзема Катерина. Інформація буде пізніше на сайті.
  А ще ми запрошуємо всіх спортсменів-орієнтувальників ВСІХ ВІКОВИХ груп і особливо МОЛОДШИХ на ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ НІЧНИЙ ЗАБІГ по ДИСТАНЦІЯМ СОЛОДКОЇЖКИ, який відбудеться 30.12 в 16-30 на «П’ятачку». Стартовий внесок – 3 грн. Відмітка – олівцями в карточці. Заповнення карточок – самостійне. ПЕРЕМОЖЦІ в кожній віковій групі отримать передноворічну МЕДАЛЬ та солодку насолоду.
  ПРИХОДЬТЕ за медалями та солодощами від СВЯТОГО МИКОЛАЯ та ДІДА МОРОЗА. 
Федерація спортивного орієнтування 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.