вівторок, 29 серпня 2017 р.

Виступи українців на міжнародній арені!

ЧС з велоорієнтування

А в Вільнюсі, столиці Литви, 19-27 серпня відбувся чемпіонат світу з велоорієнтування, а також юніорський ЧС з цього виду. Цього року юніори нашу країну не представляли. На чемпіонат світу поїхали тільки три дорослих спортсмени. Також в групі жінок не було представниць з України.

21 серпня спортсмени стартували на середній дистанції. Україну в цей день представляли в групі Ч21 Хасаншін Ренат(60 місце) та Расько Юрій(66 місце).

1 Bogar Krystof CZE 1:08:07 0:00
2 Foliforov Anton RUS 1:09:01 0:54
3 Gluhov Valeriy RUS 1:09:50 1:43
60 Khasanshin Renat UKR 1:36:27 28:20
66 Rasko Yuriy UKR 1:44:58 36:51

22 серпня в спортсменів був масовий старт. В ньому також прийняв участь Стрижак Артем(31 місце). Хасаншін Ренат був 49, а Расько Юрій - 61

61 Rasko Yuriy UKR 1:44:13 24:09

23 серпня наші спортсмени прийняли участь в чоловічій 3-х етапній естафеті і зайняли 15 загальне місце.

3 Rasko Yuriy 1:18:12 30 3:30:46

25 серпня відбувся старт на довгій дистанції, в якій приймав участь тільки Расько Юрій, зайнявши 51 позицію.

1 Soegaard Rasmus DEN 1:52:31 0:00
2 Hradil Jiri CZE 1:55:46 3:15
3 Foliforov Anton RUS 1:56:04 3:33
51 Rasko Yuriy UKR 2:29:38 37:07

І 26 серпня останній вид чемпіонату світу був спринт. Хасаншін Ренат зайняв 45 позицію і Расько Юрій 63 позицію.

1 Medvedev Grigory RUS 22:57 0:00
2 Laurila Jussi FIN 23:57 1:00
3 Malsroos Lauri EST 24:05 1:08
45 Khasanshin Renat UKR 29:00 6:03
63 Rasko Yuriy UKR 35:36 12:39

Як бачимо, досить вдало в цьому виді виступають російські спортсмени. В кожному старті є призери.

Сайт змагань:

Поки ми з Вами насолоджувалися і спостерігали за змаганнями Odessa Cup в цей час деякі наші спортсмени прийняли участь в міжнародних стартах. Почнемо з третього етапу кубка світу з орієнтування, який пройшов в мальовничому латвійському м. Цесис. Стартові внески для цих змагань були наступними:

Середня дистанція: 40eur

Естафета: 150eur

Спринт: 50eur

Також спортсмени платили акредитаційний внесок в розмірі 20eur за три дні змагань.

На середній дистанції серед українських чоловіків виступали: Олександр Кратов(18 місце) та Сергій Бабич(104 місце).

1 321 Olav Lundanes 87 Norway 35:57 0:00
2 320 Matthias Kyburz 90 Switzerland 36:41 +0:44
3 316 Gustav Bergman 90 Sweden 37:13 +1:16
18 306 Oleksandr Kratov 85 Ukraine 40:04 +4:07
104 202 Serhiy Babych 83 Ukraine 52:11 +16:14

Серед жінок виступали: Олена Федорова(84місце) та Пітірімова Олена(86місце).

1 Natalia Gemperle Russian Federation 38:56 0:00
2 Sabine Hauswirth Switzerland 39:21 +0:25
3 Marika Teini Finland 39:47 +0:51
84 Olena Fedorova Ukraine 59:37 +20:41
86 Olena Pitirimova Ukraine 1:05:18 +26:22

Змішаною командою поза конкурсом разом із французкою Сесіль Фолтзер наші дівчата прийняли участь в естафеті і якби приймали участь офіційно зайняли б 12 позицію

Sabine Hauswirth 33:54 5 1:43:35

В спринті спортсмени спочатку бігли кваліфікаційні забіги. Всіх спортсменів було розділено на три групи. 15 найсильніших спортсменів попадали в фінал. На жаль наші спортсмени в фінал не потрапили. Серед чоловіків Сергій Бабич зайняв 30 позицію в своїй групі. А серед жінок Олена Пітірімова зайняла 23 позицію, а Олена Федорова 28 позицію. Олександр Кратов в спринтерському забігові участі не приймав. Тому наші спортсмени приймали участь у фінальному забізі категорії B. Сергій Бабич зайняв 39 позицію, Олена Федорова - 15, Пітірімова Олена 29.

Місто Цесис має багато місцевих пам'яток, досить красиве і затишне місце

Трошки згодом згадаємо також виступи наших спортсменів на чемпіонаті світу з велосипедного орієнтування!