неділя, 22 травня 2016 р.

Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування, Чехія, Есеник, 21-28 травня 2016р.

Вітаємо!!!


Фінал. Естафета. 28.05

Ось і все, закінчився чемпіонат Європи. Наша команда вертається з неї тільки із срібною медаллю Надії Волинської. Естафету хлопці, відверто кажучи провалили, і скоріше всього проблема не в їх фізичній підготовці, а в технічних помилках, які трапляються на дистанції. Також помилкою було те, що поставили на перший етап Щербакова Дениса, а не Ушкварка Павла. Тому в результаті 20 місце. В дівчат шансів і так було не багато, але навіть вони показали результат кращий. 18 місце. Думаю кожний зробить свої висновки і на чемпіонаті світу в серпні ми чекаємо сильніших результатів!


Середня. Фінал. 27.05

Наші хлопці виступили сьогодні пристойно, але далеко від лідерів гонки. 2 хвилини - це достатньо великий розрив. Не вдалося в цьому році їм вийти на пік своєї форми?! Чи можливо хлопці не достатньо серйозно віднеслися до своєї підготовки, але всі старти минули, залишилися тільки естафети! До речі 6 результат показав Валентин Новіков, якому в цьому році виповниться 42 роки. Я думаю відповідь на ці запитання хлопці знайдуть самі для себе. Саша Кратов посів 13 місце, а Руслан Глібов - 19. Надя на жаль, була тільки 25 - програвши лідеру 6 з половиною хвилин!


Середня. Кваліфікація. 26.05

Сьогодні українські спортсмени проходили кваліфікацію на середній дистанції. В фінал попали найдосвідченіші: Глібов Руслан, Кратов Олександр і Надія Волинська. Найближче до лідерів в своїй групі знову ж таки був Руслан. Але чи зможе він завтра справитися з собою?! Звичайно всі шанси на медаль є і в Саші і Наді. В своїй групі вони лідерам програли по 2 хвилини. Завтра будемо тримати за них кулаки! Успіхів і гарного налаштування на дистанції! На жаль знову ніхто з новачків не попали в фінал. Сьогодні кваліфікацію бігла і набиралася досвіду в своєму першому старті на міжнародній арені наша землячка - Дзема Катя!


Фінал. Довга. 24.05

Сьогоднішній день сюрпризів не приніс для українських вболівальників орієнтування. Медалей не має. Глібов Руслан не зміг реалізувати свій потенціал, були помилки заходу на контрольні пункти і у вибору шляху. В результаті показав результат слабший, чим Щербаков Денис. 26 та 28 місце. Шкода. Шкода. Слута Ольга була 49. Мабуть, все-таки поспіх збив наших досвідчених спортсменів. Так, хочеться медалі, але...


Кваліфікація. Довга. 23.05

Сьогодні відбулися кваліфікаційні забіги на довгу дистанцію. В фінал довгої попало три наших спортсмена: Слута Ольга, Щербаков Денис, Глібов Руслан. Завтра будемо за них вболівати. Звичайно, більше надій на Руслана Глібова, він показав в кваліфікації найкращий результат серед цієї трійки і в своїй групі був четвертим. Шкода що не пройшли кваліфікаційні забіги наші новачки. До речі серед них була наша вінницька спортсменка - Мироненко Олена. На жаль Олені також не вдалося попасти в фінальний забіг, але вона отримала безцінний досвід на майбутнє. З нетерпінням чекаємо завтрашнього дня!


Спринт

Сьогодні закінчився другий день Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування, який стартував в Чехії! Спортсмени бігли кваліфікаційні і фінальні забіги зі спринту. На жаль кваліфікацію пройшли тільки два українських спортсмени. Це Надія Волинська і Павло Ушкварок. Надя в фіналі зайняла 2 місце, з чим її і вітаємо! Цього року Надія нас радує своїми результатами і ми будемо чекати від неї ще приємних новин. Паша в фіналі не наблизився до десятки найкращих, мабуть, все-таки на просторах нашої країни йому не вдалося достатньо добре підготуватися! Великі надії були на Руслана Глібова, який зараз в хорошій фізичній формі, але він під час кваліфікації був знятий!

Про естафету, яка відбулося вчора, говорити не будемо, на ній стартували спортсмени, які перший раз приймають участь в міжнародних стартах!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.