вівторок, 9 грудня 2014 р.

Результати тестового тренування, оголошення!

      В неділю 7 грудня проводилось тестове тренування по дистанціях Ботанічного саду. Дистанції були не дуже складними для старших, але досить складні для молодших спортсменів. Складності при проходженні дистанцій та зниження швидкостей бігу додавало те, що цей лісопарк має підлісок майже по всій площі та в більшості участків лісу другої «зеленки». 
       Але все це не завадило Бездітному Володимиру подолати дистанцію 3,2 км – 18 КП зі швидкістю 5,11 хв/км. Краща дівчина Катерина Дзема пробігла цю дистанцію зі швидкістю 6,93.       Не відстали від старших і молодші спортсмени 10-12 років. Так Данило Гаврилюк подолав складну дистанцію 1,1 км – 5 КП зі швидкістю 6,36 хв/км, хоча більшість молодших бігали біля 7,7 хв/км.Молодці, так тримати!!!       
ОГОЛОШЕННЯ!
      В наступну неділю 14.12.2014 року відбудеться тестове тренування в лісовому масиві Тубдиспансера.  Старт о 11-00 на схемі. Відповідальний за планування дистанцій та тренування Богдан Греля. 
    Дистанції  -  СЕРЕДНІ. Відмітка  - електронна.  Стартовий  внесок  6 грн.  за кожного спортсмена. Заявки на участь подаються  на електронну адресу Л.П. Пронтішевої  та В.Бездітного  не пізніше пятниці 12.12  до 21-00.
Cхема доїзду:  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.