понеділок, 3 серпня 2015 р.

Наші результати

За І півріччя 2015 року спортсмени-орієнтувальники Вінницької області на Чемпіонатах Європи та України вибороли 170 медалей: 75 - золотих медалей, 48 – срібних та 47 – бронзових у 10 заходах, з яких 3 срібних медалі та 2 бронзових медалі здобуті нашими спортсменами на Чемпіонаті Європи з рогейну серед молоді – Захарова Поліна(2), Дзема Катерина(2), Бездітний Володимир(2), Нагорнюк Сергій(3), Басюк Анастасія(3).

Найкращими спортсменами цього 2015 року є:

Захарова Поліна 1994 р.н., МС, яка у складі збірної команди України здобула срібло на Чемпіонаті Європи з рогейну серед молоді в с. Чорні Удоли (Чехія) та виборола за І півріччя 2015 року 4 золотих нагород, 5 срібних і 8 бронзових (всього 17 медалей) на чемпіонатах України.

Бездітний Володимир 1993 р.н., МС, який у складі збірної команди України здобув срібло на Чемпіонаті Європи з рогейну серед молоді в с. Чорні Удоли (Чехія) та за І півріччя 2015 року у копілку м.Вінниці на чемпіонатах України приніс 4 золотих медалей, 2 срібних та 3 бронзових(всього 9 медалей).

Дзема Катерина 1994 р.н., МС, яка у складі збірної команди України здобула срібло на Чемпіонаті Європи з рогейну серед молоді в с. Чорні Удоли (Чехія) та виборола 3 золотих, 2 срібних та 1 бронзову нагороду на чемпіонатах України.

Басюк Анастасія 1997 р.н., МС, яка у 2015 р. стала бронзовою призеркою Чемпіонату Европи з рогейну серед молоді в с. Чорні Удоли (Чехія) та виборола 10 золотих, 9 срібних та 2 бронзових(всього 21) нагород на чемпіонатах України за І півріччя 2015 року .

Нагорнюк Сергій 1996 р.н., МС. Сергій, у складі нашої команди здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з рогейну серед молоді в с. Чорні Удоли (Чехія) та за І півріччя 2015 змагального року на чемпіонатах України виборов 17 нагород різного гатунку, з яких 6 – золотих, 7 срібних та 4 бронзових.

Рачук Тарас – 6 золотих, 6 срібних, 3 бронзових (всього 15);

Кучерук Олександр – 8 золотих, 3срібних (всього 11);

Гаврилюк Данило – 4 золотих, 3 срібних,4 бронзових (всього 11);

Дрелінська Катерина – 4 золотих, 2 срібних,4 бронзових (всього 10);

Брус Анастасія - 8 золотих;

Яременко Людмила - 3 золотих, 2 срібних,3 бронзових;

Мироненко Олена - 2 золотих, 4 бронзових;

Басюк Єгор - 2 золотих, 1 срібну,2 бронзових;

Човган Анна - 2 золотих та 3 бронзових;

Затоковенко Володимир -1 золоту, 2 срібних, 2 бронзових;

Греля Богдан - 1 золоту та 1 бронзову нагороду;

Пронтішева Людмила - 1 золоту та 1 бронзову нагороду;

Жук Віталій ( Теплик) - 1 срібна медаль.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.